21.2.
Eleonóra
Tip na dnes:
Zabezpečte si od nás komplexné služby pre Vašu spoločnosť už dnes.
Z ktorej sekcie chcete dostávať informácie?
Prihláste sa na odoberanie
NEWSLETTRA

PARTNERSTVO s all works

Ste malý živnostník alebo firma a ste odborník vo svojom odbore? Vyplňte formulár a staňte sa našim partnerom.

CHCEM BYŤ PARTNERSKÝ DODÁVATEĽ

all works poukážka

Potešte nie len vašich rodičov, starých rodičov či partnera, ale aj seba poukážkou rôznych nominálnych hodnôt.

DARČEKOVÁ POUKÁŽKA

kominárske služby

Máte doma krásny krb, kozub alebo pec na tuhé palivo, pri ktorej prežívate krásne chvíle s Vašou rodinou či polovičkou? Alebo potrebujete splniť povinnosť – revízia komína, ktorá je stanovená v zákone? V takýchto prípadoch každý hľadá rýchly a kvalitný servis.

Určite viete, že najčastejšou príčinou požiaru v dome je zanesený komín.  Už vrstva 30 milimetrov sadzí vo Vašom komíne predstavuje zvýšené riziko požiaru. Potvrdenie o kontrole a čistení komína si požaduje každá poisťovňa pri poistnej udalosti.

Vyplatí sa to aj finančne. Od stavu komína závisí, či budeme mať v zime teplo a koľko peňazí do neho investujeme.

Zabezpečujeme pre Vás prostredníctvom našich kominárov kontrolu, revízie a čistenie komínov. 


 

Info pre zákazníkov:
Podľa vyhlášky č. 401/2007 Z.z. Ministerstva vnútra Slovenskej republiky má prevádzkovateľ povinnosti podľa § 20 zabezpečiť jeho kontrolu a čistenie, kontrolovať.

Komín sa musí počas prevádzky čistiť a kontrolovať najmenej v týchto lehotách:

a) ak sú na komínové teleso pripojené spotrebiče s celkovým tepelným výkonom do 50 kW, raz za:
štyri mesiace, ak sú do komína pripojené spotrebiče na tuhé palivá alebo spotrebiče na kvapalné palivá)
šesť mesiacov, ak sú do komína pripojené spotrebiče na plynné palivá a ak ide o komín bez vložky
dvanásť mesiacov, ak sú do komína pripojené spotrebiče na plynné palivá a ak ide o komín s vložkou

b) ak sú na komínové teleso pripojené spotrebiče s celkovým tepelným výkonom nad 50 kW, raz za:
dva mesiace, ak sú do komína pripojené spotrebiče na tuhé palivá alebo spotrebiče na kvapalné palivá
šesť mesiacov, ak sú do komína pripojené spotrebiče na plynné palivá

 



<< Späť