22.5.
Júlia, Juliana
Tip na dnes:
Jar klope na dvere, najvyšší čas dohodnúť si s nami jarmú údržbu, kontaktujte nás.
Z ktorej sekcie chcete dostávať informácie?

Udeľujem súhlas so spracovaním osobných údajov pre účely rozposielania newslettrov od spoločnosti ALL WORKS s.r.o.
Prihláste sa na odoberanie
NEWSLETTRA

PARTNERSTVO s all works

Ste malý živnostník alebo firma a ste odborník vo svojom odbore? Vyplňte formulár a staňte sa našim partnerom.

CHCEM BYŤ PARTNERSKÝ DODÁVATEĽ

all works poukážka

Potešte nie len vašich rodičov, starých rodičov či partnera, ale aj seba poukážkou rôznych nominálnych hodnôt.

DARČEKOVÁ POUKÁŽKA

preČo využívaŤ služby ALL WORKS?

V ALL WORKS máte všetko pod jednou strechou, ušetríte si množstvo času a energie hľadaním samostatných dodávateľov jednotlivých služieb a ALL WORKS služby dostanete cenovo výhodnejšie a od jedného dodávateľa.

S ALL WORKS budete mať k dispozícii experta, ktorý zastupuje vaše záujmy vo všetkom čo sa týka vášho domova, od konzultácií a poradenstva až po dodávku služieb.
 

ZMLUVNÝ PARTNER, ÁNO ČI NIE?

Zazmluvnenie si pravidelných služieb má svoje výhody, pričom si treba uvedomiť, že tie služby budete využívať tak či tak.

Po obhliadke a dohodnutí si služieb sa podpíše zmluva, ktorá bude mať jasne vyšpecifikované, čo pre Vás budeme robiť a kedy a po uhradení príslušného mesačného paušálu na základe príslušnej faktúry vám budú poskytované služby pre Váš dom a záhradu či firmu v zmluvne dohodnutých termínoch, ktoré vám vyhovujú.

Pre havarijné prípady Vám navyše bude k dispozícii 24-hodinová telefonická linka počas celého obdobia platenia Vášho balíka služieb.
 

preČo sú ALL WORKS službY výhodné?

Za naše služby platíte reálne ceny.

Počas celého obdobia Vami predplateného balíka služieb Vás nečakajú žiadne povinnosti s Vašim domom a záhradou, všetko funguje bez Vášho pričinenia podľa zmluvne dohodnutých pravidiel, termínov a Vašich potrieb. Pre Vás ako „balíkových“ zákazníkov sú navyše naše služby cenovo výhodnejšie a máte k dispozícii 24-hodinovú telefonickú linku v prípade akéhokoľvek havarijného stavu.
 

aký je postup pri objednávke ALL WORKS služieb?

Stačí ak nás budete kontaktovať telefonicky na čísle 0904 332 097 alebo emailom info@allworks.sk a my sa Vám v čo najkratšom možnom termíne ozveme, dohodne si s Vami osobné stretnutie, obhliadku a spolu nadefinujeme služby, ktoré Vám následne naceníme vo forme pre Vás najvýhodnejšieho balíka.
 

​Čo ak nenájdem mnou požadovanú službu pre moju domácnosŤ v ponuke ALL WORKS služieb? 

Stačí nás kontaktovať telefonicky na čísle 0904 332 097 alebo emailom info@allworks.sk a spolu určite nájdeme vhodné riešenie Vašej potreby. 
 

koĽko stoja jednotlivé služby ALL WORKS?

Vzhľadom na širokú škálu poskytovaných služieb na webovej stránke ALL WORKS nenájdete cenník, avšak ochotne poskytneme príslušné informácie na požiadanie telefonicky alebo emailom.
 

Mnoho našich zákazníkov patrí do jednej z nasledovných skupín:

Zaneprázdnení jednotlivci/profesionáli, ktorí nemajú čas, záujem či zručnosti zabezpečovať pravidelnú údržbu ich domácnosti, respektíve by sa radšej venovali iným aktivitám.

Seniori, ktorým už neostávajú sily na pravidelnú údržbu domu a záhrady. 

Deti starnúcich rodičov, ktoré využívajú služby ALL WORKS, aby umožnili svojim rodičom prežiť ich „jeseň života“ bez toho, aby oni trávili víkendy a poobedia po práci starostlivosťou o rodičovský dom a záhradu.

Domácnosti s jedným rodičom sú taktiež bežní zákazníci ALL WORKS z rôznych už hore spomínaných dôvodov, ako nedostatok času, fyzických požiadaviek, zručností či nástrojov na to, aby boli schopní zabezpečiť svojmu domovu profesionálnu údržbu a starostlivosť.

Ženy, ktorým chýba muž v domácnosti.

Stavebné firmy, realitné kancelárie a ďalší predajcovia nehnuteľností využívajú ALL WORKS služby ako „predajný stimul“ ako sa odlíšiť od konkurencie a ponúknuť svojim zákazníkom niečo navyše.

 

ALL WORKS poukážka  je skvelý darček pre manžela/manželku, priateľa, rodičov, starých rodičov a kohokoľvek, koho poteší žiť istú dobu bez domácich prác. A povedzme si, nepotešilo by to každého z nás? Viac