19.6.
Alfréd
Tip na dnes:
Jar klope na dvere, najvyšší čas dohodnúť si s nami jarmú údržbu, kontaktujte nás.
Z ktorej sekcie chcete dostávať informácie?

Udeľujem súhlas so spracovaním osobných údajov pre účely rozposielania newslettrov od spoločnosti ALL WORKS s.r.o.
Prihláste sa na odoberanie
NEWSLETTRA

ALL WORKS GARDEN

Či už je Vaša záhrada alebo trávnik zatiaľ len vo vašej hlave, potrebuje kompletnú rekonštrukciu alebo len malé úpravy, údržbu ako rez stromu, či okrasného kríka, jarnú údržbu trávnika alebo pravidelnú starostlivosť ako kosenie, či polievanie, u nás ste na správnej adrese.

Naši záhradníci si poradia so všetkým od zhmotnenia vašej idei vo forme návrhu vašej záhrady, nevynímajúc množstvo rád, zabezpečia dodanie všetkého potrebného záhradného materiálu a rastlinstva až po samotnú realizáciu. 
Vykonajú následnú pravidelnú údržbu a to všetko vo vysokej kvalite a za rozumné ceny.
K následnej pravidelnej údržbe Vám automaticky dodajú užitočné tipy.

Všetky naše služby nájdete v zozname služieb a naše práce v galérii ALL WORKS GARDEN.

Náš tip:

Nechajte si od nás realizovať vašu záhradu a máte materiál s 20% zľavou. Viac

najpopulárnejšie

Orientačná kalkulácia
na služby od ALL WORKS

KALKULAČKA

PARTNERSTVO s all works

Ste malý živnostník alebo firma a ste odborník vo svojom odbore? Vyplňte formulár a staňte sa našim partnerom.

CHCEM BYŤ PARTNERSKÝ DODÁVATEĽ

all works poukážka

Potešte nie len vašich rodičov, starých rodičov či partnera, ale aj seba poukážkou rôznych nominálnych hodnôt.

DARČEKOVÁ POUKÁŽKA

Záhradná architektúra a zakladanie záhrad Záhradná architektúra a zakladanie záhrad Záhrada šitá na mieru, jednoducho, pohodlne a štýlovo. Starostlivosť o záhradu Starostlivosť o záhradu Záhrada nie je len o kosení trávy a strihaní kríkov. Vyžaduje komplexnú starostlivosť. Nechajte to na nás... Starostlivosť o trávnik Starostlivosť o trávnik Sme ten najlepší priateľ
pre každý trávnik.
Zakladanie trávnikov Zakladanie trávnikov Ukážte svojmu trávniku, aké sú pravidlá vo Vašej záhrade. Záhradný materiál Záhradný materiál Materiál, ktorý okrášli Vašu záhradu. Zavlažovacie systémy Zavlažovacie systémy Voda pre Vašu záhradu v správnom množstve a čase. Exteriérová dlažba Exteriérová dlažba Položíme Vám k nohám dlažbu Vašich predstáv. Odvoz záhradného odpadu Odvoz záhradného odpadu Čo s odpadom v záhrade?
My Vám pomôžeme.
Výkop a vŕtanie studní Výkop a vŕtanie studní Odborná realizácia a starostlivý prístup. Zakladanie skaliek Zakladanie skaliek Každá skala môže byť pekná. Zber ovocia Zber ovocia Všetko pozbierame, nič nezjeme. Stavba altánkov Stavba altánkov Záhradný altánok - obraz
rodinnej pohody.
Zakladanie záhradných jazierok Zakladanie záhradných jazierok Čľup, žblnk..Očarujúci zvuk vo Vašej záhrade. Výkopové práce Výkopové práce Zišiel by sa nejaký ten pokladík? Vykopeme. Ručne, strojom. Zelené steny Zelené steny Vaša obľúbená farba?
.... zelená....
Natieranie exteriérových drevených plôch Natieranie exteriérových drevených plôch Estetika a ochrana v jednom. Rez a výrub drevín a tvarovanie živích plotov Rez a výrub drevín a tvarovanie živích plotov Dajte Vašim stromčekom tú správnu tvár... Tlakové čistenie Tlakové čistenie Skvelý spôsob, ako rýchlo a jednoducho vytlačiť špinu a nečistoty. Odhŕňanie snehu Odhŕňanie snehu Nezáleží na veľkosti pozemku ani na výške snehovej pokrývky. Kto nám zavolá, ten si cestu nájde... Starostlivosť o interiérove kvety Starostlivosť o interiérove kvety Ľahko kúpiť, horšie sa starať, nechajte to na nás a celý rok máte zeleno.