19.6.
Alfréd
Tip na dnes:
Zabezpečte si od nás komplexné služby pre Vašu spoločnosť už dnes.
Z ktorej sekcie chcete dostávať informácie?

Udeľujem súhlas so spracovaním osobných údajov pre účely rozposielania newslettrov od spoločnosti ALL WORKS s.r.o.
Prihláste sa na odoberanie
NEWSLETTRA

ALL WORKS OFFICE

Aby ste v práci mohli podávať dobré výkony, nechajte nás zabezpečovať pre Vás všetko, čo k tomu potrebujete. 

Bez ohľadu na to, v čom podnikáte, či máte obchod, prevádzku, sklad, výrobnú halu, hotel, reštauráciu, budovu plnú zamestnancov alebo len jednu kanceláriu, je dobré, ak sa môžete naplno venovať svojej práci. 
Spolupráca s nami vám zjednoduší riešenie každodenných potrieb na pracovisku. 
Okrem kvalitnej a čistej práce Vám všetko zmanažujeme a odkomunikujeme. Zabezpečíme všetko od čistej kancelárie cez kancelárske potreby, starostlivosť o interiérovúexteriérovú zeleň až po malé stavebné či údržbárske práce. 

Čerpajte výhody z hromadného nakupovania vo forme ušetrených nákladov. Nechajte si urobiť AUDIT NÁKLADOV ZDARMA.

Všetky naše služby nájdete v tejto sekcii a naše práce v galérii v sekcii ALL WORKS OFFICE.

Náš tip: 

Poskytnite zamestnancom benefity formou upratovania ich domácností, prania či žehlenia košieľ a oblekov, pokiaľ oni pre vás pracujú.

najpopulárnejšie

Orientačná kalkulácia
na služby od ALL WORKS

KALKULAČKA

PARTNERSTVO s all works

Ste malý živnostník alebo firma a ste odborník vo svojom odbore? Vyplňte formulár a staňte sa našim partnerom.

CHCEM BYŤ PARTNERSKÝ DODÁVATEĽ

all works poukážka

Potešte nie len vašich rodičov, starých rodičov či partnera, ale aj seba poukážkou rôznych nominálnych hodnôt.

DARČEKOVÁ POUKÁŽKA

Tepovanie Tepovanie Firemné párty niekto prehnal? Ponáhľali ste sa s kávou k šéfovi? Fľaky vytepujeme IHNEĎ! Kancelárske potreby a reklamné predmety Kancelárske potreby a reklamné predmety Papier do firmy na všetky použitia. A nielen to. Upratovacie služby Upratovacie služby Od jednej kancelárie po dlhú chodbu. My vieme ako sa to robí. Upratujeme aj sami sebe. Starostlivosť o exteriérovú zeleň Starostlivosť o exteriérovú zeleň Užívajte si firemnú záhradu. Vysadíme, pokosíme, ostriháme. Správa budov Správa budov Starostlivosť o Vašu firmu. Manažmentom a kvalitnou prácou sa živíme. Malé stavebné práce Malé stavebné práce Prídeme vám omietnuť aj m2 a to dokonca s úsmevom. Poznáte iných takých majstrov? Maliarske práce Maliarske práce Budete sa sťahovať do nového? Alebo sa potrebujete nanovo naštartovať? Vymaľujeme do biela do biela. Odvoz odpadu Odvoz odpadu Od papiera a elektroodpad až po železo, bio odpad a stavebnú suť. Odvezieme a zrecyklujeme. Starostlivosť o okolie spoločnosti Starostlivosť o okolie spoločnosti Pozametať na jar, odhrnúť sneh v zime. Pre nás žiadna práca tabu. Profesionálne pranie a čistenie prádla Profesionálne pranie a čistenie prádla Od jednej košele pre šéfa až po veľký hotel. Údržba nehnuteľností Údržba nehnuteľností Zariadime všetko na jedno zdvihnutie telefónu. Poznáte lepšie riešenie? Havaríjna služba Havaríjna služba Tečie WC alebo sa upchal odpad v kuchyni? My to zariadime. HNEĎ. Starostlivosť o autá Starostlivosť o autá Umyť auto, prezuť gumy, obhliadka v poisťovni. Problém kedy a kto? S nami nie. Catering a brunch Catering a brunch Od teplého pečiva až po veľký raut. Handmade a bio. Nestačí? Starostlivosť o interiérovú zeleň Starostlivosť o interiérovú zeleň Ľahko kúpiť, horšie sa starať. Nechajte to na nás a cely rok máte zeleno. Revízia plynu, elektriky, komína Revízia plynu, elektriky, komína Firemný byt, office, sklad. Pred sezónou skontrolujeme
a dáme aj pečiatku.