22.4.
Slavomír
Tip na dnes:
Jarné upratovanie s ALL WORKS so zľavou 15%. Viac info na info@allworks.sk .
Z ktorej sekcie chcete dostávať informácie?

Udeľujem súhlas so spracovaním osobných údajov pre účely rozposielania newslettrov od spoločnosti ALL WORKS s.r.o.
Prihláste sa na odoberanie
NEWSLETTRA

PARTNERSTVO s all works

Ste malý živnostník alebo firma a ste odborník vo svojom odbore? Vyplňte formulár a staňte sa našim partnerom.

CHCEM BYŤ PARTNERSKÝ DODÁVATEĽ

all works poukážka

Potešte nie len vašich rodičov, starých rodičov či partnera, ale aj seba poukážkou rôznych nominálnych hodnôt.

DARČEKOVÁ POUKÁŽKA

ODVOZ A Likvidácia ODPADU

Ak už dlho doma či v záhrade "zakopávate" o zbytočnosti či neporiadok, či už je toho málo alebo veľa, alebo ste sa rozhodli stavať a pozemok treba vyčistiť, prípadne starý dom zbúrať, rekonštruovať byt, odviezť záhradný odpad či vypratať konečne pivnicu, všetko toto poriešime s Vami.

Zabezpečujeme odvoz stavebného, záhradného, komunálneho a veľkoobjemového odpadu, ale aj malého odpadu pre tých čo iba nemajú jednoducho osobné auto, alebo čas či chuť si ho zašpiniť. 

Väčšie odvozy zabezpečujeme dodávkami rôznych veľkostí podľa potreby. Ponúkame pristavenie kontajnera, odvoz a likvidáciu odpadu. Ponuku kontajnerov a ich orientačné ceny nájdete v cenníku odvozu a likvidácie odpadov.

Zaujíma Vás, čo sa stane s Vašim odpadom ďalej?
Myslíme aj na životné prostredie, preto odpad triedime na recyklovateľné a nerecyklovateľné zložky. Nerecyklovateľné zložky uložíme na legálne skládky odpadu a recyklovateľné putujú na ďalšie spracovanie ako druhotná surovina. 

Pre našich klientov sa vypracuje cenová ponuka na druh a množstvo odpadu s možnosťou okamžitého odvozu alebo sa pristaví požadovaný kontajner na odpad, ktorý si svojpomocne naplníte. V prípade záujmu poskytujeme pracovníkov či potrebnú techniku na plnenie kontajnerov. << Späť