22.4.
Slavomír
Tip na dnes:
Zabezpečte si od nás komplexné služby pre Vašu spoločnosť už dnes.
Z ktorej sekcie chcete dostávať informácie?

Udeľujem súhlas so spracovaním osobných údajov pre účely rozposielania newslettrov od spoločnosti ALL WORKS s.r.o.
Prihláste sa na odoberanie
NEWSLETTRA

PARTNERSTVO s all works

Ste malý živnostník alebo firma a ste odborník vo svojom odbore? Vyplňte formulár a staňte sa našim partnerom.

CHCEM BYŤ PARTNERSKÝ DODÁVATEĽ

all works poukážka

Potešte nie len vašich rodičov, starých rodičov či partnera, ale aj seba poukážkou rôznych nominálnych hodnôt.

DARČEKOVÁ POUKÁŽKA

Odvoz odpadu

Ako doma či v záhrade, aj firma si žije svojim životom a z času na čas sa nevyhne prerábke, výmene nábytku, potrebe skartovania materiálov či veľkému upratovaniu. Nehovoriac o výmene techniky, PC a tým likvidácii elektroodpadu.   

Zabezpečujeme odvoz stavebného, záhradného, komunálneho a veľkoobjemového odpadu, elektroodpadu, ale aj malého odpadu. Zapožičiame skarovačku, kontajner, ľudí, odvezieme, zrecyklujeme. 

Väčšie odvozy zabezpečujeme dodávkami rôznych veľkostí podľa potreby. Ponúkame pristavenie kontajnera, odvoz a likvidáciu odpadu. Ponuku kontajnerov a ich orientačné ceny nájdete v cenníku odvozu a likvidácie odpadov.

Zaujíma Vás, čo sa stane s Vašim odpadom ďalej?

Myslíme aj na životné prostredie, preto odpad triedime na recyklovateľné a nerecyklovateľné zložky. Nerecyklovateľné zložky uložíme na legálne skládky odpadu a recyklovateľné putujú na ďalšie spracovanie ako druhotná surovina. 

Pre našich klientov sa vypracuje cenová ponuka na druh a množstvo odpadu s možnosťou okamžitého odvozu alebo sa pristaví požadovaný kontajner na odpad, ktorý si svojpomocne naplníte. V prípade záujmu poskytujeme pracovníkov či potrebnú techniku na plnenie kontajnerov.<< Späť