22.4.
Slavomír
Tip na dnes:
Jarné upratovanie s ALL WORKS so zľavou 15%. Viac info na info@allworks.sk .
Z ktorej sekcie chcete dostávať informácie?

Udeľujem súhlas so spracovaním osobných údajov pre účely rozposielania newslettrov od spoločnosti ALL WORKS s.r.o.
Prihláste sa na odoberanie
NEWSLETTRA

PARTNERSTVO s all works

Ste malý živnostník alebo firma a ste odborník vo svojom odbore? Vyplňte formulár a staňte sa našim partnerom.

CHCEM BYŤ PARTNERSKÝ DODÁVATEĽ

all works poukážka

Potešte nie len vašich rodičov, starých rodičov či partnera, ale aj seba poukážkou rôznych nominálnych hodnôt.

DARČEKOVÁ POUKÁŽKA

revízie plynových kotlov

Každý rok by sme mali na spotrebičoch robiť servis. Jednak to vychádza zo zákona, jednak tým predídeme možným nebezpečným situáciám.

Za technický stav sporáka, kotla, bojleru, plynovej piecky, ohrievača vody a jeho bezpečnú prevádzku zodpovedá jeho vlastník.

Dohodneme za Vás revíziu vášho plynového zariadenia (kotla) našim odborníkom. Ak sa raz už stanete našim zákazníkom, na potrebu revízie Vášho plynového zariadenia (kotla) budeme myslieť za Vás a včas Vás informovať telefonátom.

Objednajte si revíziu spolu so susedom, najlepšie celá ulica a spoločne ušetrite. 

Vykonávame revízie plynových zariadení (kotlov) rôznych značiek (Junkers, Viessman, Protherm, Buderus, Hoval a podobne).

Plynové kotly predstavujú tepelné zdroje na vykurovanie bytov a rodinných domov. S tým súvisí aj dopyt domácností, firiem a spoločenstiev vlastníkov objektov po vykonávaní odborných prehliadok a skúšok (revízií plynových kotlov) týchto zdrojov tepla.

Info pre zákazníkov:
Odborné prehliadky a skúšky (revízie) plynových kotlov sa vykonávajú v zmysle vyhlášky Slovenského úradu bezpečnosti práce č. 86/1978 o kontrolách, revíziách a skúškach plynových zariadení. Revízia plynových zariadení (kotlov) je potrebná aj z dôvodu protipožiarnej bezpečnosti a plného krytia poisťovne v prípade poistnej udalosti. << Späť