22.4.
Slavomír
Tip na dnes:
Jar klope na dvere, najvyšší čas dohodnúť si s nami jarmú údržbu, kontaktujte nás.
Z ktorej sekcie chcete dostávať informácie?

Udeľujem súhlas so spracovaním osobných údajov pre účely rozposielania newslettrov od spoločnosti ALL WORKS s.r.o.
Prihláste sa na odoberanie
NEWSLETTRA

PARTNERSTVO s all works

Ste malý živnostník alebo firma a ste odborník vo svojom odbore? Vyplňte formulár a staňte sa našim partnerom.

CHCEM BYŤ PARTNERSKÝ DODÁVATEĽ

all works poukážka

Potešte nie len vašich rodičov, starých rodičov či partnera, ale aj seba poukážkou rôznych nominálnych hodnôt.

DARČEKOVÁ POUKÁŽKA

Tepovanie a hĹbkové Čistenie kobercov a Čalúnení

Dennodenne sa stávajú v kanceláriách nehody a vznikajú fľaky. Z rôznych príčin a dôvodov. Stačí malé zakopnutie s kávou alebo zle očistené nohy pri príchode do práce a je to. Rovnako tak sa koberce a čalúnené časti nábytku dennodenne znečisťujú a ako z estetického hľadiska, tak aj zo zdravotného hľadiska je potrebné ich aspoň raz ročne hĺbkovo vyčistiť.

Ponúkame profesionálne tepovanie všetkých druhov kobercových krytín a čalúneného nábytku. Vytepujeme na sucho, na mokro, s odvozom koberca do čistiarne cez víkend alebo v noci. Stačí si to s nami dohodnúť.Splníme aj tie najnáročnejšie požiadavky klientov, a preto ponúkame alternatívy suchého tepovania a parného čistenia priamo u Vás vo firme či celoplošného prania, kedy je Vám koberec odvezieme a dovezieme a nainšatuljeme 100% vyčistený.

Okrem toho našim zákazníkom ponúkame výhodné programy na pravidelné čistenie a starostlivosť o koberce. Poradenstvo pri výbere a starostlivosti o koberce a čalúnený nábytok je v prípade záujmu súčasťou našich služieb.

Vďaka kvalitným strojom značky Kärcher a dôkladnému tepovaniu sa ľahko a rýchlo zbavíte nežiaducich nečistôt, škvŕn a pachov. Koberce sú už za 4- 9 hodín suché, dĺžka závisí od ročného obdobia, v lete schnú rýchlejšie, v zime pomalšie.<< Späť