22.4.
Slavomír
Tip na dnes:
Jarné upratovanie s ALL WORKS so zľavou 15%. Viac info na info@allworks.sk .
Z ktorej sekcie chcete dostávať informácie?

Udeľujem súhlas so spracovaním osobných údajov pre účely rozposielania newslettrov od spoločnosti ALL WORKS s.r.o.
Prihláste sa na odoberanie
NEWSLETTRA

PARTNERSTVO s all works

Ste malý živnostník alebo firma a ste odborník vo svojom odbore? Vyplňte formulár a staňte sa našim partnerom.

CHCEM BYŤ PARTNERSKÝ DODÁVATEĽ

all works poukážka

Potešte nie len vašich rodičov, starých rodičov či partnera, ale aj seba poukážkou rôznych nominálnych hodnôt.

DARČEKOVÁ POUKÁŽKA

Tepovanie kobercov

Určite sa chcete cítiť dobre v pohodlí svojho domova a zároveň urobiť niečo pre svoje zdravie. Preto je dôležité pozrieť sa aj na stav Vášho koberca, sedačiek alebo matracov.

Ponúkame profesionálne tepovanie všetkých druhov kobercových krytín a čalúneného nábytku. No nielen to. Čistíme aj detské kočíky a domčeky pre domácich miláčikov, člúnenia na lodiach či v autobusoch.

Splníme aj tie najnáročnejšie požiadavky klientov, a preto ponúkame alternatívy suchého tepovania a parného čistenia priamo u Vás doma či celoplošného prania, kedy je Vám koberec odvezieme a dovezieme a nainšatuljeme 100% vyčistený.
Okrem toho našim zákazníkom ponúkame výhodné programy na pravidelné čistenie a starostlivosť o koberce. Poradenstvo pri výbere a starostlivosti o koberce a čalúnený nábytok je v prípade záujmu súčasťou našich služieb.

Vďaka kvalitným strojom značky Kärcher a dôkladnému tepovaniu sa ľahko a rýchlo zbavíte nežiaducich nečistôt, škvŕn a pachov.  Koberce sú už za 4- 9 hodín suché, dĺžka závisí od ročného obdobia, v lete schnú rýchlejšie, v zime pomalšie.

 

 << Späť