19.6.
Alfréd
Tip na dnes:
Zabezpečte si od nás komplexné služby pre Vašu spoločnosť už dnes.
Z ktorej sekcie chcete dostávať informácie?

Udeľujem súhlas so spracovaním osobných údajov pre účely rozposielania newslettrov od spoločnosti ALL WORKS s.r.o.
Prihláste sa na odoberanie
NEWSLETTRA

PARTNERSTVO s all works

Ste malý živnostník alebo firma a ste odborník vo svojom odbore? Vyplňte formulár a staňte sa našim partnerom.

CHCEM BYŤ PARTNERSKÝ DODÁVATEĽ

all works poukážka

Potešte nie len vašich rodičov, starých rodičov či partnera, ale aj seba poukážkou rôznych nominálnych hodnôt.

DARČEKOVÁ POUKÁŽKA

Ako zabezpeČovaŤ služby a tovary, ktoré si vyžaduje naše pracovisko

Každé pracovisko, nech už sa venujeme čomukoľvek má svoj život a potreby. Na trhu sú desiatky firiem, ktoré Vám poskytnú rôzne služby a tovary kvalitne a za dobrú cenu. "Už ich len" nájsť, nakontaktovať a vysvetliť kto ste, čo ste a čo potrebujete, vyhodnotiť ponuky, objednať a dohliadnuť na dodávku. Niektorích treba naháňať, pripomínať sa, doprosovať. Nedajbože vo finále niečo reklamovať. 

Pretože žijeme v rýchlej dobe, dňu ešte nik nenadelil viac ako 24 hodín (treba asi niekde reklamovať) a nároky na nás ľudí, ktorí majú na starosti chod firiem sa neustále zvyšujú je otázka, či sa to dá zabezpečovať efektívnejšie s menším zainteresovaním namieste.

Tlaky od majitelov firiem alebo manažérov na znižovanie nákladov je v podstate neustály. Znižovanie nákladov je v dnešnej dobe samozrejme dôležité, otázka znie za akú cenu kvality tovarov a služieb a za aku cenu času, ktorý tomu musíte venovať. 

Rozumným riešením je, komplexný partner, ktorý toto všetko má v náplni práce.Pochopenie, efektivitu, porovnanie cena/výkon, odkomunikovanie, naháňanie, vybavovanie.

Pozná Vás už ako vlastného manžela či manželku a je vaša predĺžená ruka. Vie, čo je pre Vás to najlepšie.

Vaš office manažér či asistentka majú čas aj na uvarenie rannej kávy bez frflania, usmievajú sa a venujú sa firme. Jej životné potreby ako kancelárske potreby, upratovanie, tepovanie, maľovanie, údržbu, kosenie trávnika či starostlivosť o zeleň, prezutrie auta či jeho umytie riešia s vašim komplexným partnerom.

Treba s ním urobiť audit vašich nákladov, dohodnúť sa na budgete a vytrieskať z hromadného nakupovania čo  najviac. ALL WORKS je ideálne riešenie.


<< Späť