22.4.
Slavomír
Tip na dnes:
Zabezpečte si od nás komplexné služby pre Vašu spoločnosť už dnes.
Z ktorej sekcie chcete dostávať informácie?

Udeľujem súhlas so spracovaním osobných údajov pre účely rozposielania newslettrov od spoločnosti ALL WORKS s.r.o.
Prihláste sa na odoberanie
NEWSLETTRA

PARTNERSTVO s all works

Ste malý živnostník alebo firma a ste odborník vo svojom odbore? Vyplňte formulár a staňte sa našim partnerom.

CHCEM BYŤ PARTNERSKÝ DODÁVATEĽ

all works poukážka

Potešte nie len vašich rodičov, starých rodičov či partnera, ale aj seba poukážkou rôznych nominálnych hodnôt.

DARČEKOVÁ POUKÁŽKA

Bicykel v interiéri, ktorý nezavadzia

Čoraz viac sa oteplieva a vy ste okrem seba vytiahli prevetrať aj bicykel? Máte ho kam odložiť vo vašom byte, alebo zúfalo hľadáte miesto? Pozrite si pár inšpirácii, ako ho začleniť do svojho interiéru...Ak bývate v rodinnom dome, určite si bicykel odložíte na záhradke, v garáži alebo záhradnom domčeku. Kam ale bicykel umiestniť, keď bývate v byte?

V bytoch s menšou dispozíciou, prípadne v bytoch bez pivničných či iných odkladacích priestorov, nie je dostatok voľného miesta. Ak ste navyše športovo orientovaný a bicykel vo vašej „bytovej“ výbave nesmie chýbať, potom je konečné riešenie výsledkom mnohých kompromisov a tiež netradičných postupov. Často je nutné vymyslieť, kam ukladať cez sezónu aj mimo nej bicykel. Umiestnenie na balkón je nepraktické a veľakrát aj nežiaduce, častokrát však zvyčajne nevyhnutné.

Bicykel je potrebné v byte uložiť tak, aby nielen neprekážal, ale aby ani príliš nezasahoval do celkovej estetiky interiéru. Pri zvažovaní všetkých podmienok  treba uvažovať aj o tom, ako často na bicykli jazdíte a či napríklad takto športujete aj na jeseň, kedy sa môžete vrátiť s bicyklom od blata.

 

   

 

 

    

 

 

   

 


<< Späť