22.5.
Júlia, Juliana
Tip na dnes:
Jar klope na dvere, najvyšší čas dohodnúť si s nami jarmú údržbu, kontaktujte nás.
Z ktorej sekcie chcete dostávať informácie?

Udeľujem súhlas so spracovaním osobných údajov pre účely rozposielania newslettrov od spoločnosti ALL WORKS s.r.o.
Prihláste sa na odoberanie
NEWSLETTRA

PARTNERSTVO s all works

Ste malý živnostník alebo firma a ste odborník vo svojom odbore? Vyplňte formulár a staňte sa našim partnerom.

CHCEM BYŤ PARTNERSKÝ DODÁVATEĽ

all works poukážka

Potešte nie len vašich rodičov, starých rodičov či partnera, ale aj seba poukážkou rôznych nominálnych hodnôt.

DARČEKOVÁ POUKÁŽKA

10 inšpirácií pre Vaše office priestory

10 inšpirácií pre Vaše office priestory

Dobre zariadené pracovisko môže prispieť k tomu, aby zamestnanec pracoval efektívne, produktívne a bol ním inšpirovaný. Je to lepšie ako byť zavretý medzi štyrmi stenami, kde sa cítite ako vo väzení, kde fakt že ste zavretí každý deň robí Váš pracovný deň ešte viac stresujúci.
 
Pracovisko by malo byť zábavné, aby ste sa cítili motivovaní k práci a tiež by malo byť jedinečné, aby Vás nezačalo nudiť a zabezpečovalo pre Vás neustálu inšpiráciu.
 
Prinášame Vám 10 vybraných office priestorov z celého sveta, nechajte sa inšpirovať! Radi Vám pomôžeme s jeho prerábkou.
 
viac
Ako zabezpeČovaŤ služby a tovary, ktoré si vyžaduje naše pracovisko

Ako zabezpeČovaŤ služby a tovary, ktoré si vyžaduje naše pracovisko

Každé pracovisko, nech už sa venujeme čomukoľvek má svoj život a potreby. Na trhu sú desiatky firiem, ktoré Vám poskytnú rôzne služby a tovary kvalitne a za dobrú cenu. "Už ich len" nájsť, nakontaktovať a vysvetliť kto ste, čo ste a čo potrebujete, vyhodnotiť ponuky, objednať a dohliadnuť na dodávku. Niektorích treba naháňať, pripomínať sa, doprosovať. Nedajbože vo finále niečo reklamovať. 

Pretože žijeme v rýchlej dobe, dňu ešte nik nenadelil viac ako 24 hodín (treba asi niekde reklamovať) a nároky na nás ľudí, ktorí majú na starosti chod firiem sa neustále zvyšujú je otázka, či sa to dá zabezpečovať efektívnejšie s menším zainteresovaním namieste.

Tlaky od majitelov firiem alebo manažérov na znižovanie nákladov je v podstate neustály. Znižovanie nákladov je v dnešnej dobe samozrejme dôležité, otázka znie za akú cenu kvality tovarov a služieb a za aku cenu času, ktorý tomu musíte venovať. 

Rozumným riešením je, komplexný partner, ktorý toto všetko má v náplni práce.

viac
10 rád na Čo si daŤ pozor pri sŤahovaní a zvládnuŤ to bez stresu a zbytoČných škôd

10 rád na Čo si daŤ pozor pri sŤahovaní a zvládnuŤ to bez stresu a zbytoČných škôd

Dokončili Vám dom či byt a vy sa chystáte sťahovať?
Hovorí sa, že radšej vyhorieť ako sa sťahovať. S nami to ale neplatí. Prečítajte si desať rád ako to urobiť bez zbytočného stresu a škôd.

1. Výberte a oslovte sťahovaciu firmu s dostatočným predstihom

Nenechajte si to na poslednú chvíľu, termín u sťahovákov si zarezervujte s predstihom a v prípade posunu o pár dní sa dobrá sťahovacia firma určite popasuje bez problémov.  

2. Požičajte si  baliaci materiál a škatule od sťahovacej firmy

Naše mamy niekoľko týždňov vopred obiehali všetky potraviny a vtierali sa predavačkám kvôli krabiciam (a tie ich veru odkladali iba pre vyvolených). Dnes Vám seriózna sťahovacia firma ako aj ALL WORKS požičia profi krabice zdarma a zabezpečí aj obalový materiál ako fóliu a podobne.

3. „Za dva dni to určite všetko zbalím.“ Nie, nezbalíte.

Takto ste sa pripravovali na skúšky na vysokej. A vždy to znamenalo noc bez spánku ale zato s hektolitrami kofoly v sebe a poriadnou dávkou stresu. Asi to teda nebude tak úplne správny postup. Baľte sa postupne, alebo si vezmite na pár dní dovolenku a krabice ukladajte do kúta príslušnej izby.

4. Označte si škatuľe

V prípade požičaných krabíc - samolepkami, ak sú vaše - kľudne si ich popíšte fixami. Spodné prádlo ocko, knihy, poháre, drogéria mamka..

5. Farebné rozlíšenie podľa charakteru a „sektorov“

Modrá obývačka, zelená kuchyna, žltá detská izba, hnedá spálňa. Odlíšte si farebne  jednotlivé krabice podľa charakteru, čo v nich je a kam to patrí. Vybaľovanie potom bude hračka.

viac
Tipy na zelený trávnik v júli

Tipy na zelený trávnik v júli

V júli sa aj naďalej staráme o náš trávnik. Tí, čo sa aj napriek jeho zavlažovaniu bezradne prizeráte ako žltne a schne, prečítajte si tento článok. Tu je zopár tipov, ako ho mať aj v týchto horúčavách krásne zelený.

Pravidelne kosíme, dodávame výživu, prípadne prevzdušňujeme, ak si to trávnik vyžaduje. Pri hnojení myslíme na to, že menej je niekedy viac. Ak dáme hnojiva viac ako je potrebné, na jeseň sa vyplaví z pôdy a to je zbytočné. Ak sme si všimli, že treba trávnik trošku prevzdušniť, nezabudnime najskôr pokosiť. Samozrejmosťou je odstraňovanie prípadnej buriny buď ručne, alebo postrekom. Polievame ráno, alebo večer. Nikdy nie na poludnie, kedy sú najväčšie horúčavy, aj keby sa nám zdalo, že už je úplne vyschnutý.

viac