22.5.
Júlia, Juliana
Tip na dnes:
Jar klope na dvere, najvyšší čas dohodnúť si s nami jarmú údržbu, kontaktujte nás.
Z ktorej sekcie chcete dostávať informácie?

Udeľujem súhlas so spracovaním osobných údajov pre účely rozposielania newslettrov od spoločnosti ALL WORKS s.r.o.
Prihláste sa na odoberanie
NEWSLETTRA

PARTNERSTVO s all works

Ste malý živnostník alebo firma a ste odborník vo svojom odbore? Vyplňte formulár a staňte sa našim partnerom.

CHCEM BYŤ PARTNERSKÝ DODÁVATEĽ

all works poukážka

Potešte nie len vašich rodičov, starých rodičov či partnera, ale aj seba poukážkou rôznych nominálnych hodnôt.

DARČEKOVÁ POUKÁŽKA

Prerobili sme si office. Prerobíme ho aj Vám?

Prerobili sme si office. Prerobíme ho aj Vám?

Ako každá firma, chceme sa v kancelárii cítiť dobre, preto sme sa jedného dňa rozhodli k radikálnemu kroku. Akému? Čítajte a pozerajte.

 

Mnohí z Vás tak ako aj my sídlite v prenajatých kancelárskych priestoroch, síce pekných a čistých (ak nie sú čisté, volajte!) ale napriek všetkej tej peknote a čistote príliš neosobných, sterilných a rovnakých. Neuvažovali ste nad zmenou? My sme sa na jednu odvážili. 

viac
Profylaxia. Viete Čo to je?

Profylaxia. Viete Čo to je?

Ľudia sú naučení umývať si ruky po každom použití toalety, je to hygienická samozrejmosť. Málokto si však umyje ruky po používaní klávesnice počítača.

Ste prekvapení prečo? Podľa zistení odborníkov sa totiž na klávesnici počítača nachádza štyristokrát viac mikróbov ako na doske toalety!

viac
Zelené záhrady

Zelené záhrady

Nie každému sa páči jednofarebná záhrada bez kvetov. Ale existujú aj takéto.

Dominujú stálozelené druhy stromov, kríkov, trávnych kobercov. Ak sa doplnia kvalitným kusom dreva či iným zaujímavým materiálom, vyzerajú božsky. Je to vec dizajnu a vkusu. Poďte sa pozrieť....

viac
Domáci repelent

Domáci repelent

Je leto. Ideálny čas na kempovanie, turistiku a na hocičo, čo sa dá robiť vonku. Poznáte to... prídete z výletu domov, po pár dňoch si nájdete kliešťa. No nielen sebe, ale aj svojim domácim miláčikom. Prípady encefalitídy a boreliózy máte pred očami. Prepadnú Vás obavy, či ste v poriadku. Toto sú skutočnosti, pred ktorými stojí každý jeden z nás.

Na trhu sú dostupné rôzne spreje a prípravky na odpudenie hmyzu. Ale ak patríte k tým, ktorí si na seba neradi striekajú chémiu a podobné umelé záležitosti, nehovoriac o štvornohých kamarátoch, tu je  návod, ako si pripraviť domáci repelent, založený na prírodnej báze.

viac